Загрузка...
Популярні серіали
Турецький серіал Уламки щастя всі серії (2016) онлайн / Осколки щастя смотреть онлайн

Серіал Сходи в небеса 1 - 24 серія онлайн (2016) / Лестница в небеса смотреть онлайн

Чорна троянда всі серії онлайн / Чорная роза (2015) онлайн

Кохання проти долі 1-50 серія (2017) онлайн / Любовь против судьбы смотреть онлайн

Серіал Хазяйка 1 - 24 серія онлайн (2016) на 1+1 / Хозяйка смотреть онлайн

Уламки щастя 1 і 2 сезон всі серії (2016) онлайн / Осколки счастья смотреть онлайн

Наші пані у Варшаві всі серії (2016) онлайн / Наши дамы в Варшаве смотреть сериал онлайн

Запитайте у осені 1 - 60 серія (2016) онлайн / Спросите у осени смотреть онлайн

Східні солодощі серіал онлайн / Восточные сладости (2016) онлайн все серии

Серіал Коли минуле попереду всі серії (2016) онлайн / Когда прошлое впереди смотреть онлайн


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Главная » 2017 » Лютий » 21 » Майор і магія (2017) онлайн / Майор и магия смотреть онлайн
18:17
Майор і магія (2017) онлайн / Майор и магия смотреть онлайн

талановитий і досвідчений оперативник в недалекому минулому, а нині один з найвидніших співробітників столичного управління Федеральної служби охорони, якого за високий професіоналізм цінує керівництво і поважають колеги. Життя в столиці вирує повноводною річкою, нова робота подобається і захоплює героя, поки він не переходить дорогу впливовому московському чиновнику.

Щоб зам'яти скандал з високопосадовцем, керівництво відомства вирішує на час відправити майора в його рідній Рязанської, щоб згодом, коли шум стихне і вляжуться всі пристрасті навколо цієї справи, він зміг повернутися в Москву і продовжив службу. Повернувшись в Рязанському, Амосов знову влаштовується в своє рідне відділення поліції на посаду старшого оперуповноваженого Заводського РВВС. Кілька років тому саме в цьому відділенні працював його рідний брат Дмитро, який пішов з життя за досить дивних і загадкових обставинах, покінчивши життя самогубством у власному кабінеті. У напарники Антону дістається далеко не найрозумніший початківець опер Іван Бичков, який все ж подобається шефу за своє добродушність і впертість. Для настільки маститого і пропаленого мента, яким є наш герой, в Рязанському роботи не так багато, тим більше, що розслідувати доводиться на якісь гучні і резонансні кримінальні справи і замовні вбивства, а звичайні хуліганства та побутові злочини.

Взявшись за виконання першого на новому робочому місці завдання, майор Амосов повинен провести затримання звичайної аферистки Олени Воробьяшкіной, яка заробляє на життя тим, що обманює довірливих громадян і, нібито, зцілює від різних хвороб своїми надприродними вміннями і екстрасенсорними здібностями. Насправді вона чистої води аферистка і не володіє ніяким надприродним даром. Затримавши Олену, Антон та Іван везуть її в райвідділ, щоб оформити всі необхідні документи, але несподівано по дорозі у горе-провидиці відбувається справжнє бачення, яке допомагає оперативникам уникнути жахливої ​​аварії.Також дивіться онлайн 


Категория: Російські серіали | Просмотров: 433 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar