Загрузка...
Популярні серіали
Турецький серіал Уламки щастя всі серії (2016) онлайн / Осколки щастя смотреть онлайн

Серіал Сходи в небеса 1 - 24 серія онлайн (2016) / Лестница в небеса смотреть онлайн

Чорна троянда всі серії онлайн / Чорная роза (2015) онлайн

Кохання проти долі 1-50 серія (2017) онлайн / Любовь против судьбы смотреть онлайн

Серіал Хазяйка 1 - 24 серія онлайн (2016) на 1+1 / Хозяйка смотреть онлайн

Уламки щастя 1 і 2 сезон всі серії (2016) онлайн / Осколки счастья смотреть онлайн

Наші пані у Варшаві всі серії (2016) онлайн / Наши дамы в Варшаве смотреть сериал онлайн

Запитайте у осені 1 - 60 серія (2016) онлайн / Спросите у осени смотреть онлайн

Східні солодощі серіал онлайн / Восточные сладости (2016) онлайн все серии

Серіал Коли минуле попереду всі серії (2016) онлайн / Когда прошлое впереди смотреть онлайн


Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Главная » 2015 » Травень » 22 » Криминальное наследство / Кримінальний спадок (2015) Смотреть сериал онлайн (1,2,3,4 серия)
17:45
Криминальное наследство / Кримінальний спадок (2015) Смотреть сериал онлайн (1,2,3,4 серия)

Короткий опис телесеріалу під назвою Кримінальний спадок.Розповідається в телесеріалі про професіональних біатлоністів.Головний герой молодий і перспективний біатлоніст Борис Єрмаков,познайомився з відомими і криміналістичними людьми,які завжди могли допомогти вирішити його проблеми і розраховуватись за його послуги. Декілька років Борис був професійним кілером і він працював на свого боса,який наказував убивати тих хто не хотів займатись з ним бізнесом.

Але з того часу пройшло багато часу,і Борис всеодно боїться згадувати прос своє минуле і живе з поуттям провини,яке боїться згадувати. Про минуле Бориса не знає ніхто з його рідних і близьких йому людей.Про минулі девяності вже не згадує ніхто,хіба що у фільмах.Але сталось так,що жахливе минуло нагадало про себе.
Злочинці викрали молодшого сина Бориса,і обіцяють що вбють його,якщо Борис не виконає їхні умови.Завданням для Бориса було таким.Йому наказали вбити відомого бізнесмена Струкова,якого Борис знав,адже тренерував його.Йому потрібно вбити бізнесмена в самий найближчий час.Борис розуміє,що ті хто викрав його сина, серйозні люди,адже вони знають про його минуле все.

Все надто серйозно і Борис береться за цю справу,але в останній момент його підводить здоровя і завершує цю справу його старший син Денис.Після чого слідчі затримали Дениса,але як виявляється приступники цього і чекали.Для чого вони посадили Дениса і хто вони такі ви зможете переглянути у нас на сайті онлайн. Чи зможе Денис протистояти злочинцям ви зможете побачити онлайн всі серії.Також дивіться онлайн 


Категория: Серіали | Просмотров: 2109 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar